23 Temmuz 2012 Pazartesi

Teknik Servis BF Elektronik Araç Takip Teknolojileri olarak faaliyetimize başladığımız günden itibaren en çok önem verdiğimiz konularından birisi servis ağımızın yaygınlığı ve kalitesidir. Türkiye'nin tüm illerinde birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışmalarını yürüten teknik servis ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, en kaliteli hizmet ve kolay koşullar ile çözüme kavuşturmak, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan kalite politikamızın bir sonucudur.

Sunucu Yazılımları (Kapalı devre sistemler)

BF elektronik Kontrol ve İletişim Merkezi; BF elektronik sunucu yazılımları, veri bankası, internet ve gelişmiş güvenlik sistemleri gibi kesintisiz ve güvenilir hizmet verebilmek için gerekli donanım ve yazılım altyapısından oluşmaktadır.
BF elektronik Mobil Veri Cihazlarından gönderilen bilgiler 7 gün 24 saat hizmet veren BF elektronik sunucularındaki veri bankasında toplanır. BF elektronik sunucuları yetki seviyeleri ve güvenlik tanımları dahilinde bu bilgileri kendisine bağlı kullanıcılara internet üzerinden on-line olarak aktarır.
Kontrol ve İletişim merkezi hizmeti, Temel Set ile birlikte garanti süresi olan 2 yıl boyunca sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak Kontrol ve İletişim Merkezi için gerekli sunucu bilgisayarlar ve yazılımlar müşteri tarafına da kurulabilmektedir

2 yorum:

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Merhaba yazılarınızı okudum. Farklı firmalarda var bu konuda karar veremedik sizle http://www.turuncuaractakip.com firması arasında dönüş yaparmısınız bize

    YanıtlaSil